Nowy numer 42/2020 Archiwum

Pociągiem na majówkę do Sandomierza

Kolejarze uruchomili dodatkowe połączenia z Rzeszowa i Kielc do Sandomierza. Pociągi ruszą już w długi majówkowy weekend.

To dobra wiadomość dla tych, którzy planują wybrać się do Sandomierz już w najbliższe dni. W sobotę o godzinie 7:35 wyruszy w trasę pierwszy w tym roku wakacyjny pociąg z Kielc do Sandomierza. Będzie nim można podróżować do 6 maja. Przejazd trwa ponad 2,5 godziny. Ponadto przygotowano specjalną ofertę dla dzieci. Od 9 maja do 27 czerwca, w każdą środę, do Sandomierza pojedzie pociąg z uczniami świętokrzyskich szkół. Jest to ciekawa oferta dla dyrektorów szkół i nauczycieli, którzy przed końcem roku szkolnego będą chcieli zorganizować takie wycieczki dla uczniów. Bilet normalny na trasie Kielce - Sandomierz będzie kosztować 15 złotych. Kolejne kursy zostaną zorganizowane między 31 maja a 3 czerwca, a w sezonie wakacyjnym w każdą sobotę i niedzielę. W ubiegłym roku z możliwości przejazdu pociągiem z Kielc do Sandomierza skorzystało około 15 tysięcy osób.

Podobną ofertę podróży przygotowano dla turystów z Podkarpacia. Pociąg z Rzeszowa do Sandomierza pojedzie także już w najbliższe dni długiego weekendu.

Od 28 do 29 kwietnia oraz od 1 do 3 maja będzie kursował pociąg w relacji Rzeszów Główny - Sandomierz. Pociąg wyruszy z Rzeszowa o godzinie 7.22 i przyjedzie do Sandomierza o godzinie 8.49. Pociąg powrotny odjedzie z Sandomierza o godzinie 17.14 i przyjedzie do Rzeszowa o godzinie 18.46.

Cena biletu normalnego wynosi 12,10 złotych w jedną stronę.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama