Nowy numer 42/2018 Archiwum

Zlot z pokerem

Około 400 motocykli zjedzie się na plac koronacyjny przy parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Stalowej Woli-Rozwadowie.

5 maja odbędzie się tutaj bowiem III Otwarcie Sezonu Motocyklowego. Jego pomysłodawcą i organizatorem jest Stowarzyszenie „Przyjazna dłoń”, działające przy tejże parafii.

W organizację otwarcia sezonu motocyklowego bardzo aktywnie co roku włącza się także kapucyn br. Janusz Mędygrał. - Takie zloty są bardzo pożyteczne, gdyż motocykliści mogą posłuchać słowa Bożego oraz zachęty do bezpiecznej jazdy - zapewnił zmotoryzowany kapucyn.

Po Mszy św. o godz. 13 kilkaset motorów przejedzie ulicami Stalowej Woli, w tym też po rozwadowskim rynku.

- Otwarciu sezonu towarzyszyć będzie szereg atrakcji, w tym gra terenowa Poker-Run. Będzie można kupić blachy zlotowe i koszulki. W krwiobusie zorganizujemy punkt poboru tego cennego płynu - wylicza Andrzej Kochan, prezes Stowarzyszenia „Przyjazna dłoń”.

Dla ciała przewidziany jest ciepły posiłek (bigos i kiełbaski) oraz domowe ciasto, dla ducha - występy zespołu Wanda i Banda.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy