Nowy numer 49/2020 Archiwum

150 złotych za pokój

Kuźnię Przedsiębiorczości dla młodych, innowacyjnych firm zaprezentowano dziś w Stalowej Woli. Kuźnia mieści się w budynku po byłej dyrekcji naczelnej Huty "Stalowa Wola".

- To miejsce zostało specjalnie przygotowane dla młodego, odważnego i innowacyjnego biznesu, też kobiecego i studenckiego - wyjaśnił prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny podczas konferencji prasowej w tzw. sali do pracy wspólnej kuźni.

Oprócz sali pracy wspólnej do dyspozycji przedsiębiorców jest też sala spotkań biznesowych i około 20 biur (umeblowanych i nie), każde o powierzchni średnio 20 m. kw. z możliwością ich powiększenia nawet do 80 m. kw. Jest też duża sala konferencyjno - szkoleniowa i zaplecze socjalne.

Kuźnia   Kuźnia
Do wynajęcia jest 20 sal.
Andrzej Capiga /Foto Gość
- Osoby które zdecydują się prowadzić tutaj swoje interesy mogą na początku skorzystać z dużych preferencji: w pierwszym roku aż 70 proc. rabatu na wynajęcie pomieszczeń, w drugim - 50, w trzecim - 30 procent - dodał prezydent.

Średni koszt za metr kwadratowy ich wynajęcia to 25 złotych. Oznacza to, iż pokój o powierzchni 20 m. kw. w pierwszym roku działalności będzie można wynająć za 150 zł miesięcznie, wliczając w to możliwość korzystania ze wszystkich wspólnych pomieszczeń i wsparcia ekspertów.

Kuźnia   Kuźnia
Sala pracy wspólnej
Andrzej Capiga /Foto Gość
W sali pracy wspólnej korzystanie z biurka wraz z możliwością podpięcia się do Internetu to koszt 2 zł za godzinę lub 200 zł za miesiąc. I tu też obowiązują wspomniane wcześniej zniżki.

Kuźnia rozpocznie oficjalnie pracę 1 kwietnia tego roku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama