Nowy numer 25/2018 Archiwum

Pochwal się swoją parafią

To tytuł konkursu dla dzieci, młodzieży i studentów, organizowanego z racji obchodzonego jubileuszu 200-lecia diecezji sandomierskiej.

Pośród wielu inicjatyw duszpasterskich związanych z 200. rocznicą powstania diecezji Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Sandomierskiej ogłasza konkurs pt. „Pochwal się swoją parafią”. Patronatem objął go bp Krzysztof Nitkiewicz.

Jeśli dostrzegacie coś niezwykłego, oryginalnego i ciekawego w życiu waszej parafii lub jej historii, jeśli znacie niezwykłych ludzi, miejsca i wydarzenia, pokażcie je, opiszcie literacko lub namalujcie. Każdy może pokazać swoją parafię w jeden z wybranych sposobów: plastycznie, literacko lub multimedialnie, bo w takich kategoriach przebiega konkurs.

Prace należy składać do 30 maja w Wydziale Duszpasterskim Kurii Sandomierskiej. Najlepsze zostaną nagrodzone.

Regulamin konkursu: Pobierz.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma