Nowy numer 43/2020 Archiwum

Grali po szwajcarsku

Katolicki Klub Sportowy "Victoria" ze Stalowej Woli zorganizował IV turniej szachowy o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej.

Zawody zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim: 7 rund po 15 minut na partię dla każdego zawodnika. Uczestniczyło 50 osób z różnych miejscowości i klubów szachowych, w tym ze Stalowej Woli, Niska, Janowa Lubelskiego, Połańca, Tarnobrzega, Leżajska, Rudnika nad Sanem, Biłgoraja, Przeworska, Krosna, Sędziszowa Małopolskiego, Rzeszowa oraz z Bieczy.

Wśród seniorów najlepszym szachistą turnieju okazał się reprezentant gospodarzy - Tomasz Pintal, który wyprzedził Marcina Kosibę z Bieczy i Huberta Muchę z Leżajska.

W grupie zawodników urodzonych w latach 2003-2008 triumfowała Izabela Tokarz z Przeworska przed Filipem Gemzikiem z Leżajska i Piotrem Działkiem reprezentującym KKS „Victoria” ze Stalowej Woli.

Alan Kordas wygrał z kolei grupę najmłodszą (urodzeni w 2009 roku i później). Drugi był Tomasz Procnal, a trzeci Mieczysław Kruk, wszyscy z KKS „Victoria” Stalowa Wola.

Nagrody zwycięzcom wręczył przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli Stanisław Sobieraj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama