Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Kierunek ŚDM Panama

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w Panamie.

Diecezjalny koordynator wyjazdu na ŚDM w Panamie ks. Łukasz Popia zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie informacyjne w sobotę, 24 lutego o 11.00 do Instytutu Teologicznego w Sandomierzu.

- Chętni na wyjazd powinni podjąć decyzję do końca lutego, gdyż jest to związane wyczarterowaniem samolotów na przelot do Panamy. Pełny koszt wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w Panamie będzie wynosił 8 500 zł - poinformował ks. Łukasz Popiak.

Najbliższe Światowe Dni Młodzieży odbędą się w Panamie, w dniach 22-27 stycznia 2019 r. Zgodnie z tradycją lat ubiegłych, wydarzenia centralne ŚDM będą poprzedzone Dniami w Diecezjach organizowanymi przez diecezje panamskie, a także wybrane diecezje Nikaragui i Kostaryki, w dniach 17-21 stycznia 2019 r.

Więcej informacji: ks. Łukasz Popiak: somek1601@wp.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma