Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Rada w liczbach

Oddanie do użytku miejskiego żłobka największym sukcesem ubiegłego roku.

Żłobek otworzyła była premier Beata Szydło. Największym niepowodzeniem - niemożliwość, po raz już czwarty, wyłonienia wykonawcy modernizacji placu im. J. Piłsudskiego. Tak twierdzi przewodniczący Rady Miejskiej Stalowej Woli Stanisław Sobieraj.

Stanisław Sobieraj podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miasta podsumował miniony roku. W liczbach wygląda to następująco.

Budowa żłobka, największym sukcesem   Rada Miejska
Budowa żłobka, największym sukcesem
Andrzej Capiga /Foto Gość

W 2017 roku stalowowolscy radni obradowali na 21 sesjach i podjęli 293 uchwały. Spotkali się też na 78 komisjach. Co wtorek pełnili dyżury, podczas których wysłuchali 131 osób. Dodatkowo prezydium Rady Miejskiej przyjęło 133 petentów.

- W tym roku mamy na dzieję na zakończenie kilku ważnych inwestycji, w tym pierwszych dwóch komunalnych bloków oraz Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej - dodał przewodniczący.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma