Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Na szczodry rok dla Piotra i Karola

Wzorem ubiegłych lat tarnobrzeskiemu Orszakowi Trzech Króli będzie towarzyszyć akcja charytatywna.

Dolinasmaku.eu tradycyjnie będzie rozprowadzać przygotowane przez jej członków oraz przyjaciół szczodraki. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie braci Piotra i Karola Rzepeckich.

- Szczodraki będziemy przygotowywać w wigilię święta Trzech Króli. Tym razem kuchenne zaplecze do wypieku ponad 1000 bułeczek użyczyła nam Spółdzielnia Socjalna Konar. Osoby, które chciałyby pomóc w przygotowaniu „szczodrakowej akcji” mogą m.in. przekazać produkty na przygotowanie bułeczek. Potrzebna jest mąka, drożdże, cukier, masło, margaryna, mak (suchy), cynamon, kminek, mleko. Produkty te dzięki uprzejmości dyrekcji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 można składać w szkole do godz. 15 lub do godz. 22 w internacie „Budowlanki” w sali kominkowej - informuje Monika Zając z portalu dolinasmaku.eu.

Osoby, pragnące wspomóc akcję mogą kontaktować się również przez facebooka - https://www.facebook.com/dolinasmakueu-471285562972283/

Szczodraki będą sprzedawane od godz. 11 na placu Bartosza Głowackiego. W tym roku oprócz bułeczek z cynamonem, makiem, czy kminkiem pojawią się również wypieki z ziołami i papryką.

- Na ten Nowy Rok otwórzmy serca, na tych którzy szczególnie potrzebują naszego wsparcia. Niech ten nowy rok przemiłym i sympatycznym braciom Rzepeckim przyniesie jak najwięcej radości i zdrowia. Zapraszamy tarnobrzeżan na smaczne bułeczki, ale przede wszystkim zachęcamy do wsparcia finansowego leczenia chłopców - apelują członkowie portalu dolinasmaku.eu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma