Nowy numer 49/2018 Archiwum

Złota Kasia

Cztery złote medale zdobyła Katarzyna Chrapko, uczennica LO w Nisku na II Światowym Forum Innowacji i Wynalazków w Foshan w Chinach.

Medale zostały jej wręczone podczas uroczystej gali.

- Zostałam nagrodzona za innowacyjne rozwiązanie nad wykorzystaniem światła widzialnego niskoenergetycznego do bezinwazyjnego leczenia chorych organów człowieka przez odczyt parametrów pracy zdrowego organu, wpisywanie ich w falę światła i przesyłanie do struktur komórkowych chorego organu - wyjaśniła Katarzyna.

W forum uczestniczyli delegaci z 40 krajów i międzynarodowych organizacji. Na 600 stoiskach zaprezentowano tam aż 2,5 tys. wynalazków.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy