Nowy numer 14/2020 Archiwum

Trzeba chcieć

Łukasz Banasik, Maria Piekarz i Tomasz Tracz zostali Wolontariuszami Roku 2017 w Stalowej Woli.

Wynik ogłoszono podczas V Gali Wolontariatu, która odbyła się w Spółdzielczym Domu Kultury.

Plebiscyt na Wolontariusza Roku 2017 zorganizowało Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej „Spectrum” razem z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.

Tomasz Tracz to uczeń III klasy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli. Został zgłoszony przez Klub Wolontariusza działający przy MOPS w Stalowej Woli.

- W wolontariacie działam już kilka lat. Zacząłem jeszcze w gimnazjum. W Klubie Wolontariusza, którego jestem członkiem jest nas kilkanaście osób. Organizujemy na przykład zabawy dla dzieci, pikniki rodzinne przy szkołach lub w parkach, rozdajemy dzieciom prezenty na Mikołaja lub w Dzień Dziecka. By zostać wolontariuszem, trzeba po prostu chcieć. Jeśli ktoś odczuwa taką potrzebę, zapraszamy do naszego kluba - powiedział Tomasz.

Podczas gali rozstrzygnięto też konkurs plastyczny pt. „Pomaganie jest cool”. W poszczególnych grupach wiekowych najlepsze prace zaprezentowali: Nikola Chara i Danish Khan.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama