Nowy numer 43/2020 Archiwum

Ostrowczanka z tytułem piękności

Magdalena Swat, rodowita mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego zdobyła tytuł I Wicemiss Polonia 2017.

Magda Swat była jedną z 20 kandydatek do tytułu najpiękniejszej. Jak podkreślała przed konkursem, że z dumą będzie reprezentować miasto Ostrowiec Świętokrzyski w tym prestiżowym konkursie. Tytuł Miss Polonia 2017 otrzymała 27-letnia Agata Biernat ze Zduńskiej Woli. Magdalena Swat została I Wicemiss Polonia 2017. II Wicemiss Polonia została 18-letnia Malwina Ratajczak ze Szczecina.

- Wczoraj miał miejsce jeden z najpiękniejszych wieczorów w moim życiu! Nigdy nie przypuszczałam, że uda mi się tak daleko zajść w tym konkursie jestem przeszczęśliwa i dedykuje ten tytuł mojemu tacie, który patrzy na mnie już teraz z góry oraz mojej mamie, która miała wczoraj urodziny – tak Magda napisała na swoim profilu na Facebooku.

Magdalena pochodzi z Ostrowca Świętokrzyskiego, ale aktualnie mieszka w Warszawie. Jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida. Skończyła studia na kierunku administracja. Jej zainteresowania to psychologia, rozwój osobisty, ale także muzyka i śpiewanie.

W finale konkursu brała udział jeszcze jedna kandydatka ze świętokrzyskiej ziemi Ewa Ostrowska.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama