Nowy numer 43/2020 Archiwum

Weź za siebie odpowiedzialność

Agnieszka Pieniążek, katolicka blogerka, socjolog społeczny i animatorka życia rodzinnego spotka się w najbliższą niedzielę z mieszkańcami Stalowej Woli w parafii Trójcy Przenajświętszej.

Będzie to drugie spotkanie z cyklu Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Pani Agnieszka wystąpi z wykładem pt. „Grunt pod zmiany - czyli dlaczego wystarczy Twoja zmiana, żeby zmienić relację z innymi”.

- Zapraszam cię do tego, abyś dokonał bardzo ważnego kroku w swoim rozwoju. Zacznij brać osobistą odpowiedzialność za swoje uczucia, reakcje i zachowanie. Bez tego będziesz wciąż kręcić się w kółko i szukać winnych wokół siebie. Nie będziesz w stanie dokonać żadnej znaczącej zmiany w sobie i w swoich relacjach z innymi - zachęca blogerka.
- Rodzinne Świętowanie Niedzieli to konkretne działanie w naszej parafii na rzecz rodzin. Kilka rodzin ze Stalowej Woli, wzorując się spotkaniach organizowanych w Warszawie na Bemowie przeniosło ten pomysł na nasz grunt - powiedział ks. Mieczysław Kucel, proboszcz parafii Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli.

Rodzinne Świętowanie Niedzieli rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.30. O godz.11.45 w sali teatralnej, w dolnym kościele, rozpocznie się spotkanie z Agnieszką Pieniążek.

Po wykładzie będzie można zadawać pytania oraz przy ciastku z herbatą wziąć udział w dyskusji na temat tworzenia między ludzkich relacji. Organizatorzy na cały czas trwania rodzinnego święta zapewniają opiekę dla dzieci.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama