Nowy Numer 16/2019 Archiwum

Weź za siebie odpowiedzialność

Agnieszka Pieniążek, katolicka blogerka, socjolog społeczny i animatorka życia rodzinnego spotka się w najbliższą niedzielę z mieszkańcami Stalowej Woli w parafii Trójcy Przenajświętszej.

Będzie to drugie spotkanie z cyklu Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Pani Agnieszka wystąpi z wykładem pt. „Grunt pod zmiany - czyli dlaczego wystarczy Twoja zmiana, żeby zmienić relację z innymi”.

- Zapraszam cię do tego, abyś dokonał bardzo ważnego kroku w swoim rozwoju. Zacznij brać osobistą odpowiedzialność za swoje uczucia, reakcje i zachowanie. Bez tego będziesz wciąż kręcić się w kółko i szukać winnych wokół siebie. Nie będziesz w stanie dokonać żadnej znaczącej zmiany w sobie i w swoich relacjach z innymi - zachęca blogerka.
- Rodzinne Świętowanie Niedzieli to konkretne działanie w naszej parafii na rzecz rodzin. Kilka rodzin ze Stalowej Woli, wzorując się spotkaniach organizowanych w Warszawie na Bemowie przeniosło ten pomysł na nasz grunt - powiedział ks. Mieczysław Kucel, proboszcz parafii Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli.

Rodzinne Świętowanie Niedzieli rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.30. O godz.11.45 w sali teatralnej, w dolnym kościele, rozpocznie się spotkanie z Agnieszką Pieniążek.

Po wykładzie będzie można zadawać pytania oraz przy ciastku z herbatą wziąć udział w dyskusji na temat tworzenia między ludzkich relacji. Organizatorzy na cały czas trwania rodzinnego święta zapewniają opiekę dla dzieci.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL