Nowy numer 46/2018 Archiwum

Przepustka na salony

Mateusz Chmiel, Mikołaj Kuziora i Szczepan Wołosz, uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku będą reprezentować Polskę konkursie MILSET Expo-Sciences Europe.

Konkurs odbędzie się w lipcu 2018 w Gdyni. Nominację zawdzięczają udanemu występowi podczas Krajowego Finału Konkursu Naukowego E(x)plory 2017, który odbył się w ramach Gdynia E(x)plory Week 2017.

-Zaprezentowaliśmy „Wzmacniacz katedralny”, który redukuje wszystkie szumy i walczyliśmy o główne nagrody. Spośród 160 zgłoszonych projektów naukowych, jury wybrało 35. Dzięki naszemu zdobyliśmy wstęp na europejskie konkursy, co jest dużym wyróżnieniem - zwierzył się Mateusz.

Nauczyciel Marian Chrapko też został doceniony   Gdynia
Nauczyciel Marian Chrapko też został doceniony
Marian Chrapko
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej z Niska, jako jedyna szkoła w Polsce, otrzymała nagrodę specjalną za największą liczbę zgłoszonych projektów.

W Gdyni nagrodzony został również nauczyciel chłopców Marian Chrapko.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy