Nowy numer 47/2019 Archiwum

Tekturowe paciorki

Prawie 40 dzieci wzięło udział w konkursie na własnoręcznie wykonany różaniec.

Konkurs zorganizowała parafia Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli, a nad jego prawidłowym przebiegiem czuwała Agnieszka Surdyka. Wykonane przez dzieci różańce jury oceniało w trzech kategoriach: najpiękniejszy, najbardziej pomysłowy i najbardziej pracochłonny.

Tekturowe paciorki   Konina Urbaś prezentuje różaniec z tektury Andrzej Capiga /Foto Gość Najpiękniejszy to dzieło Karoliny Juśko, Juli Dołowy i Oli Bieleckiej. Największą pomysłowością wykazały się Julia, Iza i Michał Trzpis oraz Agnieszka Burdzy i Fabian Rymarski. Najwięcej zaś czasu na wykonanie swoich różańców poświęciły Kinga Urbaś, Sara Socha i Wanessa Pac.

Tekturowe paciorki   Drobne upominki otrzymały także dzieci, które zbierały naklejki Andrzej Capiga /Foto Gość - Różaniec wykonałam z tektury, a zajęło mi to cały dzień - przyznała Kinga.

Nagrody zwycięzcom oraz wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu wręczali proboszcz ks. Mieczysław Kucel, wikariusz ks. Kazimierz Szydło oraz Agnieszka Surdyka.

Wszystkie dzieci, które zbierały naklejki z nabożeństw różańcowych, odebrały również swoje plansze i drobne upominki.

Tekturowe paciorki   Gra duet Oriana z Tarnopola Andrzej Capiga /Foto Gość Nagrody wręczane były zaraz po Eucharystii, podczas której grał i śpiewał duet Oriana z Tarnopola na Ukrainie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama