Nowy numer 38/2018 Archiwum

Innowatorka z Niska

Srebrny medal oraz trzy nagrody specjalne dla Katarzyny Chrapko na Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków "IWIS 2017".

Wystawa odbyła się w gmachu głównym Politechniki Warszawskiej, a zaprezentowali się na niej przedstawiciele około 30 krajów, w tym z Arabii Saudyjskiej, Chorwacji, Egiptu, Iranu, Kanady, Malezji, Korei, Turcji, Rumunii, Tajwanu i Polski.

Podczas uroczystej gali finałowej wręczono medale i dyplomy za najlepsze wynalazki.

Katarzyna Chrapko, uczennica LO im. Stefana Czarnieckiego w Nisku otrzymała srebrny medal oraz trzy nagrody specjalne: od Women’s Inventors Association „NOVA” in Bosnia and Herzegovina, Association of Portuguese Inventor’s Innovator’s & Creatives – APIICIS oraz Union of Inventors from Morocco OFEED. Nagrodzono jej urządzenia do bezinwazyjnego leczenia dźwiękiem i światłem.

- Mam nadzieję, że zdobyte doświadczenie i nawiązane kontakty z ciekawymi ludźmi, pomogą mi w rozwoju mojej drogi życiowej - powiedziała szczęśliwa wynalazczymi z Niska.

Organizatorem wystawy było Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów przy współpracy z Urzędem Patentowym RP i Politechniką Warszawską, a wszystko pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy .

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma