Nowy numer 42/2018 Archiwum

Noże kupił w internecie

Jedna z poszkodowanych osób - 36-letni mężczyzna - jest w stanie agonalnym. Najciężej ranni są młodzi ludzie w wieku 17-19 lat.

- Podejrzany zadawał ciosy za pomocą dwóch szturmowych, wojskowych noży, które kupił miesiąc wcześniej w internecie. Poszkodowani, ludzie młodzi w wieku 17-19 lat, doznali ciężkich urazów jamy brzusznej, klatki piersiowej i pleców - powiedział Jerzy Dybus, prokurator rejonowy w Rzeszowie.

- Mężczyzna przyznał się do zarzutów, ale w wyjaśnieniach popadał wewnętrzne sprzeczności; raz twierdzi, że planował ten czyn, a innym razem, że nie. Za swoją życiową sytuację obwiniał społeczeństwo. Atak był odreagowaniem - wyjaśnił Janusz Woźnik, prokurator Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu.

Prokurator Woźnik przyznał, że przeglądał monitoring z całego zdarzenia i zaznaczył, że jest on wstrząsający. Zdarzenie było bardzo dynamiczne i gwałtowne.

Przesłuchiwani byli już rodzina podejrzanego i część naocznych świadków. Dziś Sąd Rejonowy w Stalowej Woli zdecyduje o zastosowanie wobec podejrzanego Konrada K. aresztu tymczasowego.

Od poniedziałku śledztwo poprowadzi już Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy