Nowy numer 42/2018 Archiwum

Raczej żałuje

Leszek Augustyn, obrońca z urzędu: Zatrzymany przyznał się do winy. Czuł się zastraszany.

Konrad K., nożownik ze Stalowej Woli, złożył też przed prokuratorem krótkie wyjaśnienia.

Podejrzany przyznał, że od 3 lat leczył się psychiatrycznie, brał nawet jakieś tabletki. Można powiedzieć, że atak planował.

- Powiedział że kupił noże, bo nie wiedział, czy sam będzie zaatakowany i będzie się musiał bronić, czy też sam będzie musiał kogoś zaatakować. Czuł się zastraszony i zaszczuty, ale żadnych nazwisk nie wymienił - powiedział mecenas Leszek Augustyn.

Sprawa wstrząsnęła opinią publiczną   Sprawa wstrząsnęła opinią publiczną Andrzej Capiga /Foto Gość Konrad K. ma żonę i dziecko, ale jest w trakcie rozwodu.

Podejrzany usłyszał zarzut zabójstwa i usiłowania zabójstwa 7 osób. - Raczej był świadomy tego, co robi. Przed prokuratorem odpowiadał spokojnie i w wyważony sposób - dodał mecenas Augustyn.

W zależności od opinii biegłych psychiatrów, podejrzanemu grozi izolacja lub dożywocie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy