Nowy numer 50/2018 Archiwum

Budują zdrowe relacje

Pierwsze "Rodzinne Świętowanie Niedzieli" odbyło się w parafii Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli.

Rozpoczęło ono cykl comiesięcznych spotkań poświęconych tematom ważnym dla rodzin, małżeństw, narzeczonych, osób żyjących w konkubinacie czy rodzin niepełnych.

- Nasze spotkania są dla każdego, kto chce dowiedzieć się, jak budować zdrowe relacje, radzić sobie z kryzysami, wychowywać dzieci. Każde poprzedza Eucharystia. Po niej gromadzimy się w sali teatralnej przy kawie, herbacie i ciastku na okołogodzinnym wykładzie zaproszonego gościa - powiedział Piotr Kawka, uczestnik spotkania.

Maria Dekert wygłosiła wykład pt. Więzi   Niedziela
Maria Dekert wygłosiła wykład pt. Więzi
Piotr Kawka
Inauguracyjny wykład „Więzi” wygłosiła Maria Dekert, psychoterapeuta, wieloletnia dyrektor Powiatowego Ośrodka Wsparcia i Interwencji Kryzysowej w Stalowej Woli.

- Pomysł rodzinnego świętowania niedzieli zaszczepił w naszej parafii proboszcz ks. Mieczysław Kucel, który był opiekunem podobnej inicjatywy w parafii Michalitów na Bemowie w Warszawie. Zapraszamy parafian, mieszkańców Stalowej Woli i okolic. W czasie wykładów dzieci mają zapewnioną opiekę - zapewnił pan Piotr.

Dzieci miały zapewnioną opiekę   Niedziela
Dzieci miały zapewnioną opiekę
Piotr Kawka
Spotkania w ramach „Rodzinnego Świętowania Niedzieli” będą się odbywały w każdą trzecią niedzielę miesiąca w parafii Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy