Nowy numer 49/2020 Archiwum

Budują zdrowe relacje

Pierwsze "Rodzinne Świętowanie Niedzieli" odbyło się w parafii Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli.

Rozpoczęło ono cykl comiesięcznych spotkań poświęconych tematom ważnym dla rodzin, małżeństw, narzeczonych, osób żyjących w konkubinacie czy rodzin niepełnych.

- Nasze spotkania są dla każdego, kto chce dowiedzieć się, jak budować zdrowe relacje, radzić sobie z kryzysami, wychowywać dzieci. Każde poprzedza Eucharystia. Po niej gromadzimy się w sali teatralnej przy kawie, herbacie i ciastku na okołogodzinnym wykładzie zaproszonego gościa - powiedział Piotr Kawka, uczestnik spotkania.

Niedziela   Niedziela
Maria Dekert wygłosiła wykład pt. Więzi
Piotr Kawka
Inauguracyjny wykład „Więzi” wygłosiła Maria Dekert, psychoterapeuta, wieloletnia dyrektor Powiatowego Ośrodka Wsparcia i Interwencji Kryzysowej w Stalowej Woli.

- Pomysł rodzinnego świętowania niedzieli zaszczepił w naszej parafii proboszcz ks. Mieczysław Kucel, który był opiekunem podobnej inicjatywy w parafii Michalitów na Bemowie w Warszawie. Zapraszamy parafian, mieszkańców Stalowej Woli i okolic. W czasie wykładów dzieci mają zapewnioną opiekę - zapewnił pan Piotr.

Niedziela   Niedziela
Dzieci miały zapewnioną opiekę
Piotr Kawka
Spotkania w ramach „Rodzinnego Świętowania Niedzieli” będą się odbywały w każdą trzecią niedzielę miesiąca w parafii Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama