Nowy numer 48/2020 Archiwum

Zacieśniali więzi

IV Piknik Sąsiedzki zorganizował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.

Tym razem integrowali się mieszkańcy Osiedla Fabrycznego, którzy całymi rodzinami spotkali się na placu przy Liceum Katolickim. W organizację pikniku zaangażowali się także rodzice dzieci uczęszczających do Klubu Wesoła Gromadka, Komenda Powiatowa Policji, Restauracja McDonald’s, Klub Wolontariusza oraz Stowarzyszenie Rowerzyści ze Stali.

Piknik   Piknik
Ciasta przygotowali rodzice
MOPS w Stalowej Woli
-Głównym celem pikniku była integracja mieszkańców oraz stworzenie możliwości do wzmocnienia więzi sąsiedzkich - powiedziała Agnieszka Chruściel, jedna z jego organizatorek.

Piknik   Piknik
Rozegrano wiele konkursów i zawodów
MOPS w Stalowej Woli
Podczas pikniku rozstrzygnięto konkurs na najlepsze ciasto piknikowe. Komisja w składzie Danuta Stanilewicz, zastępca dyrektora MOPS w Stalowej Woli, Ewa Stój, kierownik świetlicy „Tęcza” oraz Marek Mikliński, przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli za najsmaczniejsze uznała to przygotowane przez Monikę i Andrzeja Bieniek. Drugie i trzecie miejsca zajęły wypieki Teresy Urbanik i Aleksandry Prandzioch.

Piknik   Piknik
Malowano twarze
MOPS w Stalowej Woli
Wszyscy otrzymali atrakcyjne nagrody: mikser wielofunkcyjny i akcesoria kuchenne, które ufundowała Restauracja McDonald’s w Stalowej Woli.

- Podczas pikniku odbyły się także konkursy z wiedzy o rewitalizacji i Osiedlu Fabrycznym, zawody skręcanie balonów oraz malowania buziek dla najmłodszych uczestników - dodała Ewelina Małek z MOPS.

Piknik   Piknik
A kiełbaski smakowały wyśmienicie
Andrzej Capiga /Foto Gość
O poczęstunek zadbali zaś Klubowicze Wesołej Gromadki, którzy serwowali kiełbaski z grilla, chleb ze smalcem i kiszonym ogórkiem oraz gorącą herbatę.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama