Nowy numer 46/2018 Archiwum

Zacieśniali więzi

IV Piknik Sąsiedzki zorganizował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.

Tym razem integrowali się mieszkańcy Osiedla Fabrycznego, którzy całymi rodzinami spotkali się na placu przy Liceum Katolickim. W organizację pikniku zaangażowali się także rodzice dzieci uczęszczających do Klubu Wesoła Gromadka, Komenda Powiatowa Policji, Restauracja McDonald’s, Klub Wolontariusza oraz Stowarzyszenie Rowerzyści ze Stali.

Ciasta przygotowali rodzice   Piknik
Ciasta przygotowali rodzice
MOPS w Stalowej Woli
-Głównym celem pikniku była integracja mieszkańców oraz stworzenie możliwości do wzmocnienia więzi sąsiedzkich - powiedziała Agnieszka Chruściel, jedna z jego organizatorek.

Rozegrano wiele konkursów i zawodów   Piknik
Rozegrano wiele konkursów i zawodów
MOPS w Stalowej Woli
Podczas pikniku rozstrzygnięto konkurs na najlepsze ciasto piknikowe. Komisja w składzie Danuta Stanilewicz, zastępca dyrektora MOPS w Stalowej Woli, Ewa Stój, kierownik świetlicy „Tęcza” oraz Marek Mikliński, przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli za najsmaczniejsze uznała to przygotowane przez Monikę i Andrzeja Bieniek. Drugie i trzecie miejsca zajęły wypieki Teresy Urbanik i Aleksandry Prandzioch.

Malowano twarze   Piknik
Malowano twarze
MOPS w Stalowej Woli
Wszyscy otrzymali atrakcyjne nagrody: mikser wielofunkcyjny i akcesoria kuchenne, które ufundowała Restauracja McDonald’s w Stalowej Woli.

- Podczas pikniku odbyły się także konkursy z wiedzy o rewitalizacji i Osiedlu Fabrycznym, zawody skręcanie balonów oraz malowania buziek dla najmłodszych uczestników - dodała Ewelina Małek z MOPS.

A kiełbaski smakowały wyśmienicie   Piknik
A kiełbaski smakowały wyśmienicie
Andrzej Capiga /Foto Gość
O poczęstunek zadbali zaś Klubowicze Wesołej Gromadki, którzy serwowali kiełbaski z grilla, chleb ze smalcem i kiszonym ogórkiem oraz gorącą herbatę.

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy