Nowy numer 42/2018 Archiwum

Kluczowy element

Chińska korporacja LiuGong otworzyła w Stalowej Woli Europejskie Centrum Badawczo - Rozwojowe Maszyn Budowlanych oraz nową linię produkcyjną.

- Centrum jest kluczowym elementem technicznego wsparcia dla sieci dystrybutorów LiuGong oraz klientów w całej Europie. Dla stalowowolskiego zakładu i firmy LiuGong oznacza to wzrost obrotów oraz dodatkowy prestiż - mówi Piotr Fiszer, dyrektor dostaw LiuGong Dressta Machinery w Stalowej Woli.

Centrum to dodatkowa powierzchnia do obsługi części przychodzących, jak również miejsce do ich sortowania, pakowania i kontroli zamówień.

- To nie jest inwestycja jednorazowa. Od lat inwestujemy w zakład w Stalowej Woli i zamierzamy to kontynuować. Chcę podkreślić, że otwierając nowe inwestycje, takie jak Europejskie Centrum Badawczo-Rozwojowe potwierdzamy nasze zaangażowanie i pokazujemy, że koncern LiuGong bardzo poważnie traktuje Polskę - zapewnia Hou Yubo, wiceprezes LiuGong Dressta Machinery.

LiuGong planuje, jeszcze w tym roku, wyprodukować w Stalowej Woli około 250 maszyn budowlanych, z czego około 80 na nowo otwartej linii produkcyjnej.

- Nowe Centrum Dystrybucji Części natomiast dołączy do dziewięciu centrów LiuGong na całym świecie, zapewniając szybsze dostawy części poprzez zastosowanie bardziej efektywnych i sprawnych metod oraz zwiększoną zdolność magazynowania oryginalnych części - dodaje Ewelina Grygiel, rzecznik prasowy LiuGong.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy