Nowy numer 46/2018 Archiwum

Złoto w Indiach

Wielki sukces Katarzyny Chrapko, uczennicy z LO w Nisku.

W Indiach, podczas II Międzynarodowej Wystawy Wynalazków International Innovation Fair (IIF), Kasia otrzymała złoty i srebrny medal za innowacyjne urządzenie do badania serca.

Wystawa została zorganizowana w Visakhapatnam przez Indian Innovators Association, a wzięli w niej udział młodzi wynalazcy z 30 krajów.

- Miałam okazję do zaprezentowania innowacyjnego rozwiązania na tej prestiżowej wystawie. Zaszczytem było spotkać tak kreatywnych ludzi, nie tylko z Indii, ale również z innych krajów, jak USA, Niemcy, Chorwacja, Korea, Liban, Portugalia, Iran, Maroko i Syria - powiedziała Katarzyna.

...i w czasie prezentacji swojego wynalazku   Wystawa w Indiach
...i w czasie prezentacji swojego wynalazku
Katarzyna Chrapek
Wystawa połączona była z warsztatami, które przebiegały pod hasłem „Wspieranie innowacyjnych przedsiębiorców i rola transferu technologicznego”.

Opiekunem naukowo - dydaktycznym Kasi Chrapek jest Krzysztof Śnieżek, nauczyciel fizyki i informatyki w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Nisku.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy