Nowy numer 49/2020 Archiwum

Mistrzowie rzutów karnych

I Turniej Piłkarski Rycerzy Kolumba w Zaleszanach nie był typowy. Drużyny rywalizują ze sobą, ale w umiejętności strzelania rzutów karnych.

Do turnieju zgłosiło się 31 zawodników, którzy reprezentowali Publiczne Szkoły Podstawowe w Kotowej Woli, w Majdanie Zbydniowskim – Wólce Turebskiej, w Pilchowie, w Skwierzynie oraz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Zbydniowie i Zespół Szkół w Zaleszanach.

Mistrzowie rzutów karnych   Liczyła się precyzja strzału Archwum prywatne - Bramka została podzielona na strefy punktowe i trzeba było się bardzo starać, aby trafić w prawe lub lewe okienko bramki, gdyż tam były najwyżej punktowane pola. Każdy z zawodników miał do dyspozycji strzały próbne, ale nie wszyscy korzystali z tej możliwości i oddawali z marszu strzały konkursowe – opowiadał Tadeusz Guźla, jeden z organizatorów.

Mistrzowie rzutów karnych   Rywalizacja w karnych Archwum prywatne Po ukończeniu przez wszystkich zawodników serii strzałów, okazało się że potrzebna jest dogrywka o drugie miejsce pomiędzy dwójką startujących. Do dogrywki doszło również o miejsca od czwartego do piętnastego. W czasie liczenia punktów przez komisję sędziowską, uczestnicy zawodów mogli posilić się przygotowanymi smakołykami. Najlepszym fachowcem w strzelaniu rzutów karnych okazała się Daria Zielińska z Zespołu Szkół w Zaleszanach, drugie miejsce zajął Franciszek Sądaj z tej samej szkoły, zaś trzecie Kacper Łebek z Zespołu Szkolno-Przedszkolny w Zbydniowie.

Mistrzowie rzutów karnych   Zwycięzcy konkursu Archwum prywatne Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom uczestnictwa w Turnieju Piłkarskim Rycerzy Kolumba oraz sportowy worek z niespodzianką, zaś zawodnicy, którzy zajęli miejsca od 1 do 15 zostali uhonorowani dodatkowymi nagrodami rzeczowymi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama