Nowy numer 14/2020 Archiwum

Z miłości do kwiatów

Rozstrzygnięto 25. konkurs "Pamiętajcie o ogrodach i balkonach…"

W sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury w Stalowej Woli jubileuszowy konkurs rozpoczął się koncertem popularnych melodii w wykonaniu Aleksandry Szymańskiej.

Potem przyszedł czas na nagrody i wyróżnienia. W tym roku Złotą Pelargonię otrzymali Zenona i Tadeusz Herdzikowie, Srebrną - Stanisława i Ryszard Skrzypakowie, Brązową zaś - Elżbieta i Henryk Żerdeccy oraz Barbara Siembida.

- Kwiaty na balkonie uprawiam od dawna, ponieważ bardzo je lubię. Przede wszystkim surfinie, pelargonie i róże. Pomaga mi mąż, dba, by nie miały za sucho - mówi Zenona Herdzik.

Jubileusz zakończył wernisaż zdjęć najładniejszych balkonów i przyblokowych ogrodów. Był też oczywiście tort.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama