Nowy numer 46/2018 Archiwum

Pierwszy dzwonek

Zabrzmiał w szkołach powiatu niżańskiego.

W szkołach prowadzonych przez powiat naukę w klasach pierwszych rozpoczęło 346 uczniów; najwięcej w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku (183) i w Liceum Ogólnokształcącym w Nisku (105).

W RCEZ tegoroczny nabór był rekordowy, bo naukę rozpoczęło tam o 65 uczniów więcej niż w roku ubiegłym. Łącznie w szkole kształci się 542 osób.

Ci, którzy wybrali dalszą edukację w niżańskim ogólniaku, będą pogłębiać swoją wiedzę w klasach o profilu humanistycznym, biologiczno-chemicznym, matematyczno-fizycznym i ekonomicznym. Łącznie w szkole kształci się 354 osób.

W RCEZ w Nisku tegoroczny nabór był rekordowy   Szkoła
W RCEZ w Nisku tegoroczny nabór był rekordowy
Starostwo powiatowe w Nisku
W dwóch pozostałych szkołach ponadgimnazjalnych, w Zespole Szkół w Rudniku nad Sanem i Zespole Szkół w Jeżowem, kształci się odpowiednio 124 i 148 uczniów.

Starosta niżański Robert Bednarz i wicestarosta Adam Mach życzyli nauczycielom i uczniom, aby najbliższy rok szkolny obfitował w sukcesy oraz przyniósł im dużo zadowolenia.

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy