Nowy numer 42/2018 Archiwum

Podsumowanie wakacji w KSM

Godziszowskie spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży na zakończenie wakacji.

Młodzi z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży spotkali się na podsumowaniu wakacji. Rozpoczęło się ono od Eucharystii w miejscowej świątyni podczas której dziękowano za udane wakacje, wypoczynek i formacyjne wyjazdy wakacyjne.

Msza św. dziękczynna za czas wakacji   Msza św. dziękczynna za czas wakacji Archiwum KSM Za oprawę muzyczną odpowiedzialna była grupa muzyczna młodzieży z oddziału Potok Wielki wraz z panem Andrzejem Drabiniakiem. Po wspólnej modlitwie podczas spotkania formacyjno-organizacyjnego wspominano wakacyjne wyjazdy formacyjne i wypoczynkowe. Były też pierwsze plany na nowy rok formacyjny.

Wspólne spotkanie młodych na podsumowanie wakacji   Wspólne spotkanie młodych na podsumowanie wakacji Archiwum KSM - Swoje wysiłki i młodzieńczy zapał chcemy łączyć z formacją duchową, która dla nas jest zawsze najważniejsza. Mamy nadzieję, że poprzez takie spotkania - najpierw z Panem Bogiem, a później we wspólnocie ludzi młodych z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży nasza formacja i wspólnota będzie się rozwijać i wzrastać w liczbę. Nasze spotkanie zakończyliśmy odśpiewaniem Apelu i błogosławieństwem. Dziękujemy oddziałowi z Godziszowa za miłe przyjęcie - podkreślali młodzi z Zarządu Diecezjalnego KSM-u.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy