Nowy numer 31/2022 Archiwum

Podsumowanie wakacji w KSM

Godziszowskie spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży na zakończenie wakacji.

Młodzi z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży spotkali się na podsumowaniu wakacji. Rozpoczęło się ono od Eucharystii w miejscowej świątyni podczas której dziękowano za udane wakacje, wypoczynek i formacyjne wyjazdy wakacyjne.

Podsumowanie wakacji w KSM   Msza św. dziękczynna za czas wakacji Archiwum KSM Za oprawę muzyczną odpowiedzialna była grupa muzyczna młodzieży z oddziału Potok Wielki wraz z panem Andrzejem Drabiniakiem. Po wspólnej modlitwie podczas spotkania formacyjno-organizacyjnego wspominano wakacyjne wyjazdy formacyjne i wypoczynkowe. Były też pierwsze plany na nowy rok formacyjny.

Podsumowanie wakacji w KSM   Wspólne spotkanie młodych na podsumowanie wakacji Archiwum KSM - Swoje wysiłki i młodzieńczy zapał chcemy łączyć z formacją duchową, która dla nas jest zawsze najważniejsza. Mamy nadzieję, że poprzez takie spotkania - najpierw z Panem Bogiem, a później we wspólnocie ludzi młodych z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży nasza formacja i wspólnota będzie się rozwijać i wzrastać w liczbę. Nasze spotkanie zakończyliśmy odśpiewaniem Apelu i błogosławieństwem. Dziękujemy oddziałowi z Godziszowa za miłe przyjęcie - podkreślali młodzi z Zarządu Diecezjalnego KSM-u.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama