Nowy numer 50/2018 Archiwum

Ćwiczenia i oczyszczanie

Lato to dobry czas na relaks, nawet jeśli zdrowie bierze z nami rozbrat.

Zwłaszcza wtedy nic tak dobrze nie wpływa na kondycję psychiczną, ale również fizyczną jak kilka godzin spędzonych w miłym towarzystwie, w dodatku w interesujący sposób. Doskonale o tym wiedzą kierownictwo i pracownicy Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego, którzy przygotowali piknik „Relaks dla rodziny”.

Pacjenci, ich rodziny i zaproszeni goście, wśród których był prezydent Grzegorz Kiełb, uczestniczyli w pokazie ćwiczeń relaksacyjnych zaprezentowanych przez fizjoterapeutów oraz Martę Kaczmarek, instruktorkę z Klubu FITNESKA. Ćwiczenia proponowane zarówno pacjentom, jak i ich rodzinom, miały na celu poprawę krążenia, koordynacji ruchowej, zrelaksować i wprowadzić w dobry nastrój.

Kulinarnym akcentem pikniku była kiełbasa z grilla, sałata warzywna, czosnkowa kaszanka, do których podawano skomponowaną przez pracowników zakładu herbatę pełną ziół z dodatkiem cytryny, limonki i mięty. Był to wyjątkowo smaczny napój, rewelacyjny na gorące dni, w dodatku wpływający oczyszczająco na organizm. Dobrym letnim nastrojom dopisywała pogoda i miła muzyka.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy