Nowy numer 25/2018 Archiwum

Jubileusz Pustelni Złotego Lasu

Już jutro odbędą się główne uroczystości związane z obchodami 400 rocznicy fundacji kamedulskiej Pustelni w Rytwianach.

W tym roku mija cztery wieki od fundacji Pustelni Złotego Lasu w Rytwianach. Na prośbę bpa Krzysztofa Nitkiewicza papież Franciszek udzielił jubileuszowego odpustu zupełnego dla pielgrzymów, którzy nawiedzą to miejsce w czasie trwających obchodów jubileuszowych.

Główne obchody jubileuszowe odbędą się w dnia 17 czerwca. Mszy św. o godz. 11.30 będzie przewodniczy i homilię wygłosi kard. Gerhard Ludwik Müller, Prefekt Kongregacji Nauki Wiary.

Tego samego dnia wieczorem o godz. 19.00 odbędzie się koncert „Jednego serca, jednego Ducha”. Zapraszamy na Jubileusz Pustelni   Zapraszamy na Jubileusz Pustelni ks. Tomasz Lis /Foto Gość

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma