Nowy numer 28/2018 Archiwum

Z jajkiem na łyżce

Konkursy rodzinne i zręcznościowe zdominowały dzisiejszy III Piknik Rodziny w Stalowej Woli - Rozwadowie.

Piknik, który zorganizowało Stowarzyszenie „Przyjazna dłoń” działające przy parafii Matki Bożej Szkaplerznej, obfitował w wiele atrakcji przygotowanych zarówno dla dzieci jak i całych rodzin, w tym rzuty piłką do kosza i kaloszem, bieganie z jajkiem na łyżce czy mecz siatkówki dla dorosłych.

Były też zjeżdżalnie dla dzieci oraz coś dla ciała, czyli kiełbaska z rusztu i ciasta, które wypiekli rodzice. W rolę animatorek wcieliły się Monika Kłosowska i Małgorzata Turek, nauczycielki z PSP nr 9.

...bieg z przeszkodami   Piknik
...bieg z przeszkodami
Andrzej Capiga /Foto Gość
Pieniądze na piknik, w tym na nagrody (piłki, gry planszowe) pochodziły z dotacji miasta przeznaczonej na rewitalizację rozwadowskiego rynku.

...oraz coś dla podniebienia   Piknik
...oraz coś dla podniebienia
Andrzej Capiga /Foto Gość
- Pomysłodawcą pikniku był ks. Paweł Marek. Pierwszy zaś odbył się w dniu koronacji Matki Bożej Szkaplerznej w 2015 roku - przypomniał Andrzej Kochan, prezes Stowarzyszenia „Przyjazna dłoń”.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma