Nowy numer 46/2018 Archiwum

Wytańczyli pomoc

II Charytatywny Maraton Zumba dla Zoi zorganizowało Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku.

Akcja charytatywna, nad którą honorowy patronat objął starosta niżański Robert Bednarz dedykowana była córce nauczycielki RCEZ. Dziewczynka urodziła się z zespołem różnych schorzeń, w tym ze skomplikowaną wadą serca.

Robert Bednarz zachęca do nabywania rękodzieła   Maraton
Robert Bednarz zachęca do nabywania rękodzieła
Anna Pucko
W geście solidarności dyrektor RCEZ Wacław Piędel, nauczyciele, rodzice i uczniowie podjęli inicjatywę, której celem była zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację dziewczynki.

Podczas maratonu zumby odbywał się także kiermasz rękodzieła artystycznego, zorganizowany przez Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Przystań” z Ulanowa, z którego dochód również przeznaczono dla chorej dziewczynki.

Uczestnicy maratonu   Maraton
Uczestnicy maratonu
Anna Pucko
Maratonowi patronowała Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, na której konto wpłynie 6 tys. złotych zebranych podczas tej charytatywnej akcji.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy