Nowy numer 3/2021 Archiwum

Czy wyklikają stołówkę?

Tylko krok dzieli ich od zwycięstwa w konkursie „Delma Extra Szkolna Stołówka”.

Która szkoła nie chciałaby posiadać kolorowej, bogato wyposażonej, nowoczesnej stołówki, która przy okazji pełniłaby również funkcję świetlicy? O takiej właśnie marzą uczniowie PSP nr 1 im. Jana Pawła II w Rudniku nad Sanem.

Szkoła ta podjęła więc wyzwanie w zorganizowanym przez Delmę Extra konkursie i od lutego z ogromnym zapałem i nadzieją na zwycięstwo oddaje głosy, by wywalczyć 30 tys. zł na remont szkolnej stołówki.

- W głosowanie zaangażowała się cała społeczność szkolna: nauczyciele, uczniowie, rodzice oraz lokalne środowisko. W szkole bez ustanku pracują komputery, by udostępniać stanowisko do głosowania jak największej liczbie osób, także takim, które nie mają możliwości oddania głosu w swoim domu - zapewnia Ewa Zygmunt, nauczyciela w PSP nr 1 w Rudniku nad Sanem.

Dzięki takiej determinacji rudnicka „Jedynka” zajmuje obecnie szóste miejsce, mając na swoim koncie ponad 308 tys. głosów. By zainkasować 30 tys. złotych, musi jednak być przynajmniej piątą.

Głosowanie trwa do 31 maja i każdy głos jest teraz niezwykle cenny. By wspomóc „Jedynkę”, wystarczy wejść na stronę internetową: https://www.extrastolowki.pl/#glosuj a następnie wybrać Publiczną Szkołę Podstawową nr 1 im. Jana Pawła II w Rudniku nad Sanem i oddać na nią głos, wpisując swój adres e-mail. Na koniec pamiętać należy o potwierdzeniu głosu poprzez kliknięcie w link otrzymany na skrzynkę odbiorczą poczty e-mail.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama