Nowy numer 46/2018 Archiwum

Pobudzić marzenia

Dzień Otwarty Funduszy Europejskich zorganizowano na boisku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 w Stalowej Woli.

Na uczestników czekało wiele atrakcji, w tym przede wszystkim stacje sportowe i tematyczne. Były więc stacje przyrodnicze, fizyczno - chemiczne, matematyczne, regionalne, językowe oraz te dotyczące funduszy europejskich, które przygotowało stalowowolskie Centrum Rewitalizacji.

Albo wzlecieć balonem   Fundusze
Albo wzlecieć balonem
Andrzej Capiga /Foto Gość
Stacje naukowe pokazywały zakres finansowania szkolnictwa z tychże funduszy i propagowały zdrowy styl życia.

Lub przejechać się nietypowym pojazdem   Fundusze
Lub przejechać się nietypowym pojazdem
Andrzej Capiga /Foto Gość
Stacje sportowe zaś, zorganizowane przez Urząd Miasta, takie jak: bieg przez płotki, bieg na 60 m, koszykówka czy piłka nożna popularyzowały te dyscypliny, które będą uprawiane na modernizowanym stadionie lekkoatletycznym „Stali”.

Propagowano też zdrowy styl życia   Fundusze
Propagowano też zdrowy styl życia
Andrzej Capiga /Foto Gość
- Podczas tego pikniku podkreślamy znaczenie funduszy europejskich dla rozwoju naszego miasta, w tym także szkół. Każdego dnia korzystając ze szkolnej infrastruktury, korzystacie również z tych właśnie środków. To wszystko jest dla was, byście mogli się uczyć w jak najlepszych warunkach. Piknik lotniczy ma zaś pobudzać wasze marzenia, byście odważne patrzyli w przyszłość - zwrócił się do uczniów prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy