Nowy numer 42/2019 Archiwum

Jak malowani

Aż 284 prace wpłynęły na powiatowe eliminacje XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni".

Rozegrano je w trzech kategoriach wiekowych. W grupie szkół podstawowych, klasy od 1 do 3, zwyciężyła Julia Sudoł z PSP nr 12 w Stalowej Woli, która namalowała strażaków gaszących płonący las.

Konkurs   Konkurs
Wspólna fotka laureatów
Andrzej Capiga /Foto Gość
- Konkurs służy propagowaniu pracy strażaków wśród najmłodszych. W ubiegłym roku jego tematyka dotyczyła wypadków drogowych, w tym zaś 25 - lecia powstania PSP - powiedział Kamil Kuśmider, inspektor ds. zarządzania kryzysowego w stalowowolskim starostwie.

Konkurs   Konkurs
Iskrzyk, maskotka strażaków, przywitał się z każdym dzieckiem...
Andrzej Capiga /Foto Gość
W grupie uczniów starszych, klasy od 4 do 6, najładniejszą zdaniem jury, której przewodniczyła Helena Krasoń, okazała się praca Mikołaja Młynarskiego z PSP w Zbydniowie.

Wśród gimnazjalistów natomiast najbardziej podobał się rysunek Wiktorii Parus z ZS w Pysznicy.

Konkurs   Konkurs
...i pozował do zdjęć
Andrzej Capiga /Foto Gość
W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli nagrody wręczali starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny i komendant Powiatowej PSP w Stalowej Woli Robert Lebioda.

Konkurs   Konkurs
Nagrody wręczali starosta i komendant straży
Andrzej Capiga /Foto Gość
Wszystkie nagrodzone prace zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w maju w Rzeszowie.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL