Nowy numer 46/2018 Archiwum

Noc konfesjonałów

Jeśli byłeś zabiegany, może nie miałeś jeszcze odwagi, jest jeszcze szansa na skorzystanie z sakramentu pojednania i doświadczenia Bożego Miłosierdzia.

Wielki Piątek to czas wielkiego Miłosierdzia Boga wobec człowieka, które objawiło się najpełniej na krzyżu w ofierze Jezusa Chrystusa.

Noc Konfesjonałów, organizowana po raz kolejny w Wielki Piątek, to możliwość skorzystania z sakramentu pokuty dla tych osób, którym trudno było skorzystać ze spowiedzi w Wielkim Poście. Celem Nocy Konfesjonałów jest przede wszystkim wyjście naprzeciw ludziom zabieganym, zapracowanym, żyjącym w nieustannym pośpiechu i zwrócenie im uwagi na duchowy wymiar Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

W nocy z Wielkiego Piątku na Wielką Sobotę, w niektórych kościołach naszej diecezji będzie można skorzystać z nocnej spowiedzi.

Sandomierz – kościół pw. Ducha Świętego przy ul. Opatowskiej – spowiedź w piątek od 19.00 do 7.00 w sobotę.

Tarnobrzeg – Kościół św. Barbary – w piątek od 19.00 do soboty do 7.00.

Stalowa Wola – spowiedź w każdym kościele na terenie miasta do 24.00.

Ostrowiec Świętokrzyski w kościele Matki Bożej Saletyńskiej w piątek od 20.00 do 7.00 w sobotę.

W kościołach parafialnych będzie okazja do spowiedzi po zakończeniu nabożeństwa wielkopiątkowego podczas czasu adoracji Najświętszego Sakramentu w Grobie Pańskim.

Noc konfesjonałów   Noc konfesjonałów Roman Koszowski /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy