Nowy numer 45/2018 Archiwum

Trudna sytuacja siatkarek KSZO

Przegrany „złoty set” zadecydował o tym, że ostrowczanki będą walczyły w barażach o pozostanie w szeregach Orlen Ligi.

Niestety w drugim meczy w walce o 13 miejsce w Orlen Lidze siatkarki KSZO Ostrowiec przegrały z zespołem Legionovia Legionowo. I choć ostrowczanki ambitnie walczyły przez trzy sety wygrywając je 25:22, 28:26, 25:18 i odrabiając tym samym straty z pierwszego z dwumeczu, to jednak zabrakło im sportowego szczęścia w „złotym secie” czyli tie-breaku, który miał zdecydował, kto będzie walczył o utrzymanie w ekstraklasie.

KSZO będzie walczyła o utrzymanie w Orlen Lidze   KSZO będzie walczyła o utrzymanie w Orlen Lidze ks. Tomasz Lis /Foto Gość Ostatni set wygrany 15:13 przez Legionovię, dał jej gwarancję utrzymania w siatkarskiej ekstraklasie na następny sezon, zaś ostrowczanki będą walczyły o to miejsce z barażach z ze zwycięzcą I ligi siatkówki kobiet.

KSZO Ostrowiec – Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 28:26, 25:18). Złoty set 0:1 (13:15)

KSZO: Kapturska 24, Szpak, Ściurka, Brzóska 13, Stroiwąs 10, Soter 4, Pawlukowska (libero) oraz Polak 6, Szałankiewicz 10, Thaka.

Legionovia: Bociek 15, Grabka 2, Mikołajewska 9, Bączyńska 14, Chojnacka 6, Alagierska 7, Adamek (libero) oraz Zakościelna 1, Pacak 2, Rasińska 1, Wawrzyniak, Połeć.

Trudne zadanie przed ekipą KSZO   Trudne zadanie przed ekipą KSZO ks. Tomasz Lis /Foto Gość

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy