Nowy numer 46/2018 Archiwum

Mini ŚDM w Niedzielę Palmową

Diecezjalne spotkanie młodych w najbliższą niedzielę w Sandomierzu.

Kochani, zapraszamy Was gorąco do Sandomierza na wspólne spotkanie młodych. Odbędzie się ono tradycyjnie w Niedzielę Palmową, która w tym roku przypada w dniu 9 kwietnia. Liczymy szczególnie na Ruch oazowy Światło Życie, KSM, harcerzy, na ministrantów, schole muzyczne oraz na przedstawicieli wszystkich parafii Diecezji Sandomierskiej. Niech nikogo nie zabraknie !

To taki ŚDM w pigułce. Razem z Księdzem Biskupem i Kapłanami będziemy łączyć się duchowo z Ojcem Świętym Franciszkiem oraz z młodzieżą zgromadzoną na Placu św. Piotra w Rzymie.

Hasło tegorocznego spotkania brzmi: „Wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny” (Łk 1,49).

Program Sandomierskiego Dnia Młodych:

Godz. 10.00 - Początek procesji z palmami – Rynek sandomierski

Godz. 10.30 - Msza święta – Bazylika katedralna

Godz. 11.30 - Misterium Męki Pańskiej – Katolicki Dom Kultury

Godz. 12.15 - Konkurs palm – Katolicki Dom Kultury

Godz. 13.15 - Agapa. Zakończenie Spotkania Młodych.

Zachęcamy do wykonania palm i przywiezienia ich do Sandomierza razem z rodzinami, przyjaciółmi i znajomymi. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą radości i entuzjazmu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy