Nowy numer 45/2018 Archiwum

Chłopaki z Dziewiątki

200 młodych piłkarzy zaprezentowało się podczas XIX Turnieju Piłkarskiego im. bł. ks. Bronisława Markiewicza.

Turnieju był rozgrywany w Zespole Szkół Ponadgimazjalnych nr 3 w Stalowej Woli.

Zdaniem ks. Mychajło Prokopiwa, dyrektora stalowowolskiego „Oratorium” im. bł. ks. Bronisława Markiewicza, turniej przeszedł spokojnie, nie licząc oczywiście drobnych kontuzji i urazów.

Najlepszy bramkarz Robert Kuzia...   Turniej
Najlepszy bramkarz Robert Kuzia...
Andrzej Capiga /Foto Gość
- Młodzi ludzi pokazali, że potrafią walczyć, wierzyć w zwycięstwo, w siebie i ostatecznie wygrywać - podkreślił ks. Mychajło.

W tegorocznym turnieju zwycięzcami w poszczególnych kategorii wiekowych zostały następujące drużyny: Interkontinental Bajers z Leżajska, Tęcza „Ulanów”, UKS „Start” Przyszów oraz Chłopaki z Dziewiątki ze Stalowe Woli. Wyłoniono też najlepszych strzelców (Kacper Pchełka, Dominika Oszust, Bartłomiej Giemza i Seweryn Matyka) oraz bramkarzy (Szymon Kusek, Wiktoria Szelest,Dawid Piróg i Robert Kuzia).

...i najlepszy strzelec Seweryn Matyka   Turniej
...i najlepszy strzelec Seweryn Matyka
Andrzej Capiga /Foto Gość
Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, piłki i koszulki.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy