Nowy numer 25/2018 Archiwum

Chiński wątek

6 studentów KUL podejmie na wakacjach staże w europejskiej siedzibie LiuGong Dressta Machinery w Stalowej Woli.

Łukasz Tapper, Paula Kwolek, Kacper Andres, Seweryn Dolecki, Wioletta Idec oraz Tomasz Baczewski, studenci Inżynierii Środowiska KUL w Stalowej Woli, oprócz stażu w chińskim koncernie otrzymają także po 2 tys. zł gratyfikacji.

Wiceprezes Hou Yubo mówił o obustronnych korzyściach   Staże
Wiceprezes Hou Yubo mówił o obustronnych korzyściach
Andrzej Capiga /Foto Gość
- Taki płatny staż to pierwszy krok do możliwego przyszłego zatrudnienia. Dla nas natomiast to wyjście na świat i silny bodziec do dalszego rozwoju Inżynierii Środowiska w Stalowej Woli - powiedział ks. Bartłomiej Krzos, pełnomocnik rektora KUL ds. rozwoju Wydziału Zamiejscowego.

KUL reprezentował dziekan prof. Andrzej Kuczumow   Staże
KUL reprezentował dziekan prof. Andrzej Kuczumow
Andrzej Capiga /Foto Gość
Umowy ze studentami w siedzibie Inżynierii Środowiska KUL w Stalowej Woli podpisywał Hou Yubo, wiceprezes LiuGong Dressta Machinery w Stalowej Woli.

Studenci popisali umowy...   Staże
Studenci popisali umowy...
Andrzej Capiga /Foto Gość
Jedną z beneficjentek porozumienia między międzynarodowym chińskim koncernem a Wydziałem Zamiejscowym KUL w Stalowej Woli jest Wioletta Idec, studentka trzeciego roku inżynierii materiałowej. ...i dostali gadżety   Staże
...i dostali gadżety
Andrzej Capiga /Foto Gość

- Staże to dla nas duża szansa. Na pewno dużo skorzystamy z doświadczenia zatrudnionych w LiuGongu pracowników. Ponadto taki wpis do CV to jest naprawdę coś - powiedziała pani Wioletta.
 

Więcej w papierowym wydaniu sandomierskiego GN (na 2 kwietnia ).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma