Nowy numer 25/2018 Archiwum

Tylko dla mężczyzn

Po raz czwarty kilkuset panów przeszło w ciszy i skupieniu ze Stalowej Woli do Niska.

IV Droga Krzyżowa Mężczyzn rozpoczęła się przed krzyżem w parafii pw. Jana Pawła II w Stalowej Woli (akademickiej). Poprowadził ją proboszcz ks. Mariusz Kozłowski.

O bezpieczeństwo wędrujących zadbali natomiast Rycerze Kolumba. - Nie tylko pomagamy pielgrzymom w razie kłopotów, ale też sami mamy możliwość zastanowienia się nad swoim życiem, skupienia na modlitwie - powiedział pan Wiesław, Rycerz Kolumba.

Pielgrzymi wyruszyli  sprzed krzyża w parafii akademickiej   Droga
Pielgrzymi wyruszyli sprzed krzyża w parafii akademickiej
Andrzej Capiga /Foto Gość
Pokonanie około 10 km drogi ze Stalowej Woli do Niska (część trasy biegła przez las) zajęło pielgrzymom ponad 2 godziny.

Do przejścia było 10 km   Droga
Do przejścia było 10 km
Andrzej Capiga /Foto Gość
Drogę Krzyżową zakończyło odmówienie Litanii do św. Józefa oraz błogosławieństwo dla jej uczestników w niżańskim sanktuarium.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma