Nowy numer 33/2018 Archiwum

Profesjonalizm policjanta z Sandomierza

Oficer dyżurny z KPP w Sandomierzu pomógł udzielić pierwszej pomocy przez telefon i uratował życie kobiecie.

Dzisiaj dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu wykazał się dużym opanowaniem oraz profesjonalizmem. Przed godz. 9.00 odebrał telefon od zapłakanej kobiety, która poinformowała że jej matka leży na podłodze i nie oddycha. Komisarz Dariusz Wójtowicz upewnił się gdzie doszło do zdarzenia, na miejsce skierował karetkę pogotowia i zaczął instruować w jaki sposób należy udzielić pomocy kobiecie. Dzięki telefonicznemu przekazaniu wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy kobieta zaczęła oddychać i odzyskała przytomności.

Po interwencji okazało się, że dzięki sprawnemu i profesjonalnemu działaniu dyżurnego sandomierskiej komendy na chwilę obecną życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo.
Źródło: KPP Sandomierz

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma