Nowy numer 24/2018 Archiwum

Złote Jabłko dla Refalu

Prestiżowa nagroda w ogólnopolskim konkursie Rolnik – Farmer Roku 2016 trafiła do Grupy Producentów Owoców i Warzyw z Łukawy. Doceniono zarządzanie firmą, jakość produktów oraz dobrą współpracę z sadownikami i innymi grupami.

Podsandomierską firmę do 13. edycji konkursu gospodarstw, przedsiębiorstw i producentów rolnych zgłosił Sandomierski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Refal znalazł się pośród 257 innych producentów rolniczych ocenianych przez kapitułę konkursu. Po dokładnej analizie działalności producentów rolnych i zaangażowania w lokalne przedsięwzięcia wyłoniono 25 finalistów, a następnie kapituła wyróżniła 10 laureatów. W kategorii „grupy producenckie” Refal oraz spółka  Agroplon-Osięcin w Baszewicach okazały się najlepiej funkcjonującymi grupami producentów rolnych i otrzymały statuetki – Złote Jabłka. – Tak naprawdę nie robimy nic nadzwyczajnego. Wykonujemy swoje zadania stale, jednakowo i solidnie. Sprzedajemy jabłka z powodzeniem, ale i z trudnościami. Na pewno nie jest to dzisiaj łatwe. konkurencja jest duża, ale dajemy radę i generujemy zyski. Oczywiście, że chciałoby się lepiej, ale nie jest to proste – podkreślał Zbigniew Rewera, prezes grupy Refal.

Dostępne jest 21% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma