Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zawiedzione nadzieje

W tym roku nie będzie skateparku w Stalowej Woli.

To zła wiadomość dla miłośników tego sportu. By pojeździć na torze z prawdziwego zdarzenia nadal będą musieli jeździć do Rzeszowa. Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny na początku roku obiecywał, iż nowoczesny skatepark powstanie już pod koniec sierpnia. – Pieniądze mamy zaklepane w ministerstwie, ale nie chcę rozkopywać ziemi przed zimą – argumentuje teraz prezydent.

Skatepark miał zostać wybudowany w Parku Miejskim na powierzchni 462 metrów kw. Koszt to 330 tys. zł, z tym iż w budżecie na 2016 rok radni przeznaczyli na ten cel 200 tys. Reszta miała pochodzić z Ministerstwa Sportu i Turystki. Pomysł skateparku narodził się wśród stalowowolskiej młodzieży z grupy Street Workout Stalowa Wola. Niestety członkowie tej grupy nie chcieli się wypowiedzieć, co do przełożenia na przyszły rok terminu budowy obiektu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma