Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Czas zasiewu dobra

„Miłosierni jak Ojciec” – to hasło tegorocznych wakacyjnych turnusów oazowych. Na wakacjach z Bogiem wypocznie ponad 600 młodych ludzi, przygotowując się do Światowych Dni Młodzieży.

Trudno już wyobrazić sobie wakacje bez oazy. – Te wyjazdy weszły mi w krew. To nie tylko wypoczynek, wyjazd daleko od najbliższych. To czas niezwykły. Mimo że jestem chyba już dziesiąty raz, zawsze jest inaczej, ciekawiej i, co najważniejsze, coraz więcej korzystam duchowo z tych wakacyjnych rekolekcji z Bogiem – podkreślała animatorka Karolina. – Muszę przyznać, że oaza to nie tylko forma wakacyjnego wypoczynku, okazja do wyjazdu w ciekawe miejsce. To przede wszystkim czas formacji i wychowania młodych ludzi w świetle wartości ewangelicznych. Można powiedzieć, że to czas zasiewu dobra, który rośnie i przynosi owoce przez całe ich życie – mówił ks. Marek Kuliński, moderator diecezjalny. 


Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma