Nowy numer 23/2021 Archiwum

Mamy zwycięstwo! przejdź do galerii

Reprezentacja Polski pokonała Irlandię Północną 1:0. Strzelcem bramki był Arkadiusz Milik z podania Jakuba Błaszczykowskiego. Oto pierwsze fotki ze strefy kibica „Gościa Niedzielnego”.

Na ten mecz czekaliśmy już od tygodni. Śledziliśmy przygotowania naszej kadry, z napięciem słuchaliśmy komentarzy sportowych ekspertów. W wielu miejscach utworzono strefy kibica, gdzie wspólnie oglądano pierwszy mecz Polaków na Euro 2016.

- Nie chcieliśmy dopuszczać myśli, że może być źle, choć gdzieś tam krążyły obawy. Już niemal godzinę wcześniej spotkaliśmy się na wspólnym kibicowaniu – opowiada pan Krzysztof kibicujący wraz z rodziną w Tarnobrzegu.

Gdy wybiła 18.00 mało kto śledził w telewizji coś innego niż mecz biało-czerwonych.

- Pierwsze minuty zachwyciły. Dynamiczna gra, wiele okazji do zdobycia bramki. Brakuje tylko wykończenia – komentował w przerwie tarnobrzeski kibic.

W 51. minucie z milionów gardeł w Polsce wyrwał się okrzyk: Jest! Gol!

Po perfekcyjnym podaniu Kuby Błaszczykowskiego, Arkadiusz Milik strzelił pierwszego w tych mistrzostwach gola dla naszej drużyny.

W drugiej połowie Irlandczycy ruszyli do odrabiania strat, ale nie dali rady.

- Mamy trzy punkty. To najważniejsze. Teraz czas pokonać Niemców – podkreślali kibice.

Przed tym meczem ogłosiliśmy wspólną zabawę: Strefa Kibica „Gościa Niedzielnego”.

Pierwsze zdjęcia ze strefy kibica dotarły do nas z Raniżowa i Brodów.

- W salce w domu parafialnym otwieramy strefę kibica! Zapraszamy chętnych na nabożeństwo czerwcowe do kościoła o 17:30, a później kibicujemy naszym – tak brzmiało zaproszenie ks. Damiana. O 18.00  w salce parafialnej grupa oazowa i ministranci wspólnie z księdzem wikariuszem rozpoczęli głośny doping, który niósł się po Raniżowie. Brawo, oby tak dalej. Czekamy na następne zdjęcia.

W Brodach utworzono rodzinno-sąsiedzką strefę kibica. Przed telewizorem wspólnie zasiedli weterani dopingowania oraz młodsze pokolenie. Emocje trzymały do końca. Nikt nie żałował gardeł, co widać na fotkach.

Jeśli oglądacie mecze biało-czerwonych i nie tylko, zróbcie fotkę i przyślijcie do wspólnej galerii. Nasza strefa kibica rozwija się.

Nasz adres: sandomierz@gosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama