Nowy numer 43/2020 Archiwum

Przy kawie o pieniądzach

Do wzięcia jest nawet 800 tys. złotych.

Jeśli masz pomysł na nowe rozwiązanie gospodarcze, produkt czy usługę - zgłoś się do Inkubatora Technologicznego w Stalowej Woli. Trwa tam bowiem nabór do programu „start-upów”, oferującego kompleksowe wsparcie dla pomysłodawców.

- Nie ma głupich pomysłów na biznes. Czasami brakuje tylko wsparcia życzliwych osób, dobrego słowa, motywacji. Od tego się zaczyna. My chcemy dać możliwość realizacji tych pomysłów. Pod względem administracyjnym, prawnym czy promocyjnym. Od podobnych programów tego typu start-upy różnią się tym, że nie oferują tylko pieniędzy na kupno auta czy wynajmu lokalu w ramach otwieranej działalności. Można powiedzieć, że powołujemy sztab ludzi, którzy razem pracować będą nad czyimś sukcesem. To ogromne wsparcie psychiczne i rzadka okazja, żeby już dzisiaj, teraz zrealizować swoje marzenia - mówi Edyta Gargaś z Inkubatora Technologicznego.

Start-upy   Start-upy
Przybyło kilkudziesięciu kandydatów na biznesmenów
Andrzej Capiga /Foto Gość
W projekcie mogą wziąć udział osoby do 35. roku życia, które zgłoszą swoje pomysły pojedynczo lub zespołowo. Pierwsze start-upowe śniadanie, na którym przy kawie i ciastku omawiano pomysły, odbyło się w kawiarni „Konesso Cafe” w Stalowej Woli. Zjawiło się kilkadziesiąt młodych osób spragnionych sukcesu.

-  Przy kawie i ciastku rozmawialiśmy o pomysłach, o planach, marzeniach i wątpliwościach. Chcemy stworzyć zaplecze wsparcia dla młodych, ambitnych osób, które właśnie w Stalowej Woli chcą rozpocząć swoją zawodową przygodę - dodaje Anna Kusz, która z ramienia Miejskiego Zakładu Komunalnego zajmuje się promocją projektu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama