Nowy numer 28/2018 Archiwum

Miasto sukcesu

Zagraniczni radcy handlowi gościli w Stalowej Woli.

Są oni zrzeszeni w Klubie Radców Handlowych, który działa przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Do Stalowej Woli przyjechało ich 33. W auli Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego Politechniki Rzeszowskiej spotkali się oni z przedstawicielami lokalnego biznesu oraz władzami miasta, w tym starostą stalowowolskim Januszem Zarzecznym i prezydentem Lucjuszem Nadbereżnym. Obecny był także poseł na Sejm Rafał Weber.

Prestiżowa wizyta służby dyplomacji gospodarczej z ponad 30 państw była doskonałą okazją do zaprezentowania potencjału ekonomicznego miasta oraz przekazania zaproszenia dla zagranicznych firm do inwestowania w Stalowej Woli.

Prezydent zachęcał do inwestowania w Stalowej Woli   Zagraniczna wizyta
Prezydent zachęcał do inwestowania w Stalowej Woli
Andrzej Capiga /Foto Gość

- Jesteście dziś państwo w mieście nieprzypadkowym, o młodej, ale bardzo ciekawej historii– powiedział prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny. Pokrótce przedstawił ją następnie gościom.

– Również i dziś miasto ma się czym pochwalić, będąc silnym ośrodkiem przemysłowym. Stalowa Wola jest miejscem, gdzie można osiągnąć sukces i się rozwijać – dodał prezydent.

Następnie radcy handlowi odwiedzili miejscową strefę ekonomiczną oraz Hutę „Stalowa Wola”. Wcześniej zobaczyli również Baranów Sandomierski i Rzeszów.

Spotkali się z przedstawicielami biznesu   Zagraniczna wizyta
Spotkali się z przedstawicielami biznesu
Andrzej Capiga /Foto Gość

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma