Nowy numer 32/2020 Archiwum

Rozstrzygnięcie konkursu

Nadesłaliście do naszej redakcji 44 fotografie do tegorocznego bożonarodzeniowego konkursu „Pokaż nam swoje święta”. Przez kilka dni nasi czytelnicy głosowali na najlepsze zdjęcia w dwu kategoriach: szopki bożonarodzeniowe i czar świąt. Ogłaszamy wyniki konkursu.

W tym roku po raz kolejny zaprosiliśmy naszych czytelników do fotograficznego konkursu bożonarodzeniowego. Tym razem rozszerzyliśmy jego tematykę proponując do sfotografowania nie tylko szopek betlejemskich, ale do podzielenia się z nami świątecznym klimatem. Dziękujemy za nadesłanie na adres naszej redakcji zdjęć dokumentujących Wasze przeżywanie świąt: rodzinne i parafialne dekoracje bożonarodzeniowe oraz inne zdjęcia związane ze świątecznymi dekoracjami. Otrzymaliśmy ich naprawdę dużo. Jury do konkursu zakwalifikowało 44 zdjęcia, które podzieliliśmy na dwie kategorie: "Czar świat", gdzie umieściliśmy dekoracje bożonarodzeniowe oraz zdjęcia z rodzinnego spędzania świąt, i "Szopki Bożonarodzeniowe", gdzie sklasyfikowaliśmy nadesłane przez Was zdjęcia szopek betlejemskich. Przez kilka dni każdy z Was mógł oddawać głos na najpiękniejsze zdjęcia. Oto wyniki konkursu:

Kategoria „Czar świat”:

Pierwszą nagrodę książkową otrzymuje Kinga Kaczmarek za fotografię pomysłowych kartek świątecznych, które zapewne przyniosły wiele radości, osobom, do których zostały posłane.

Kartki świąteczne   Kartki świąteczne
Pierwsza nagroda w konkursie
Kinga Kaczmarek

Druga nagrodę książkową przyznaliśmy Czesławowi Brudkowi za pełne ciepła i wigilijnej atmosfery zdjęcie „Życzę ci siostro”.

Życzę Ci siostro   Życzę Ci siostro
Druga nagroda w konkursie
Czesław Brudek

Trzecie miejsce przyznaliśmy Edycie Szeląg za fotografię dekoracji świątecznej w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu.

Dekoracja świąteczna w kosciele MB Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu   Dekoracja świąteczna w kosciele MB Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu
Trzecia nagroda w konkursie
Elżbieta Szeląg

Kategoria „Szopki Bożonarodzeniowe”:

Pierwszą nagrodę jury przyznało Katarzynie Kwiecień za zdjęcie szopki w parafii Strzyżowice.

Szopka w parafii Strzyżowice   Szopka w parafii Strzyżowice
Pierwsza nagroda w konkursie
Katarzyna Kwiecień

Druga nagroda trafi do Marii Łabudy za fotografię szopki w parafii we Wrzawach. Szopka w parafii we Wrzawach   Szopka w parafii we Wrzawach
Drugie miejsce w konkursie
Maria Łabuda

Trzecie miejsce dla s. Teresy Gwiżdż za fotografię prezentującej szopkę w parafii w Pysznicy.

Szopka w parafii Pysznica   Szopka w parafii Pysznica
Trzecie miejsce w konkursie
s. Teresa Gwiżdż

Każda z tych osób otrzyma nagrodę książkową i upominki Gościa Niedzielnego. Nagrody można odebrać w sandomierskiej Redakcji Gościa Niedzielnego, Sandomierz ul. Mariacka 12 lub prześlemy je pocztą na wskazany w zgłoszeniu adres.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i przesłane zdjęcia oraz wszystkim tym, którzy głosowali internetowo w naszym konkursie.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama