Nowy numer 43/2020 Archiwum

Konkurs pachnący cytryną

W papierowym wydaniu sandomierskiego Gościa Niedzielnego ogłosiliśmy konkurs dla czytelników. Wystarczy kupić Gościa, przeczytać, zadzwonić i wygrać książkę pachnąca cytryną.

Na naszych czytelników czeka 5 niecodziennych książek dla dzieci, które … pachną świeżą cytryną. Tak, tak to kolejna pachnąca książka, która ukazała się nakładem diecezjalnego Wydawnictwa i Drukarni w Sandomierzu.

„Bajka pachnąca cytrynami” to doskonała lektura na jesienne wieczory, zimowe poranki oraz wiosenne przedpołudnia i letnie popołudnia. Opowiada o sadzie cytrynowym, czarownicy Kałamutce, dziadku Ignacym i urodzinach jego ukochanej wnuczki Małgosi. Pocierając dłonią o kratki książki, mały czytelnik może przenieść się w świat zapachu sadu pachnącego cytryną.

Dla naszych wiernych czytelników Wydawnictwo Diecezjalne w Sandomierzu ufundowało 5 książek w prezencie. Dla pierwszych pięciu osób, które zadzwonią pod numer + 48 666 830 793 i odpowiedzą na jedno pytanie związane z artykułami w naszym sandomierskim dodatku diecezjalnym, mamy w prezencie pachnącą cytrynami książkę, która może stać się wspaniałym prezentem mikołajkowym.

Czekamy na Wasze telefony.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama