Nowy numer 3/2019 Archiwum

Zaduszki w Zaklikowie

Koncert odbędzie w zabytkowym kościele cmentarnym pw. Św. Anny w Zaklikowie.

Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie zaprasza w dniu 1 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na koncert poetycko – muzyczny „Zaduszki zaklikowskie”.

Koncert odbędzie w zabytkowym kościele cmentarnym pw. Św. Anny w Zaklikowie. Wśród wykonawców Schola Cantate Deo, Chór Gloria oraz znakomity organista Robert Grudzień. Wiersze Anny Nagórskiej, zaklikowskiej poetki, recytował będzie aktor Maciej Zakościelny, którego dziadkowie pochodzili z Zaklikowa. Własne wiersze zaprezentuje  Romuald Bielenda – poeta urodzony w Zaklikowie, członek Związku Literatów Polskich, od 1967 roku mieszkający w Kielcach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy