GN 28/2018 Archiwum

Specjalny serwis Gościa

Redaktorzy sandomierskiego "Gościa Niedzielnego" przygotowali specjalny serwis związany ze zbliżającym się uroczystością Wszystkich świętych i dniami modlitwy za zmarłych.

Już od czwartku będzie można dowiedzieć się, o której na danym cmentarzu będą sprawowane Msze św. czy też prowadzone modlitwy za zmarłych.

Ponadto odwiedziliśmy najstarsze cmentarze w naszej diecezji i przybliżymy ich historię, pokazując najciekawsze zabytkowe pomniki i nagrobki.

Wspomnimy o tych, którzy odeszli, przybliżymy postaci zmarłych w ostatnim czasie kapłanów.

Podamy najświeższe informacje o prowadzonych kwestach na zabytkowych cmentarzach na rzecz ratowania najstarszych często zapomnianych nagrobków.

Podamy informacje od policji o zmianach w ruchu drogowym w okolicach cmentarzy. Przypomnimy o tym, jak zabezpieczyć mieszkanie na czas naszej nieobecności w domu i co zrobić, aby być bezpiecznym na drodze w czasie policyjnej akcji Znicz 2015. Już jutro pełny serwis informacji.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma