Nowy numer 33/2018 Archiwum

Prawnicza pomoc

Z dniem 14 września 2015 r. rozpocznie działalność przy Sądzie Biskupim w Sandomierzu bezpłatny punkt poradnictwa z zakresu prawa kanonicznego. Wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać w nim informacje dotyczące procesów małżeńskich, a także z innych dziedzin prawa kanonicznego.

Jest to odpowiedź na wezwanie Ojca Świętego Franciszka, który w przededniu Synodu o Rodzinie i Roku Miłosierdzia zachęca do tego, aby Kościół otoczył macierzyńską troską wszystkich potrzebujących pomocy i znajdujących się w życiowych trudnościach.

Bezpłatnych porad z zakresu kanonicznego prawa małżeńskiego będzie udzielała Siostra Alina Słonecka, mgr prawa kanonicznego i świeckiego, we współpracy z innymi pracownikami Sądu.

Punkt będzie czynny w gmachu Sądu Biskupiego w Sandomierzu, przy ulicy Mariackiej 8, we wtorek w godz. od 9.00 do 14.00 oraz w środę w godz. od 14.00 do 18.00.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma